Jälgi meid Facebook'is!

Kas teie külas oleks võimalik rentida tareke või telkimisplats, kus saaks mingi aja elada ja sellist looduslähedast elu proovida?

Ma olen elu aeg linnas elanud ja ausalt öeldes ei kujuta ettegi, kas on kuidagi teisiti võimalik elada. Peale V.Megre raamatu lugemist tekkis mul suur tahtmine maale kolida, kuid see oleks sama, mis tundmatus kohas vette hüpata. Ja ainuüksi mõte, et peab kusagil väljas vetsus käima ajab hirmujudinad peale. Kas minusugune urbanistlik isend saabki üldse maaeluga hakkama? Kas olete mõelnud ka selle peale, et anda minusugustele võimaluse ajutiselt tutvuda eluga sellises külas? Kas teie külas oleks võimalik rentida tareke või telkimisplats, kus saaks mingi aja elada ja sellist looduslähedast elu proovida? ALAR

Hetkel meil ei ole veel selliseid valmis taresid, kuhu külalisi vastu võtta. Kuid mõte võimaldada linnainimestel proovida maaelu on peast läbi käinud küll. Ja enamgi veel, selle mõtte tahame kindlasti realiseerida. Praegu on üheks võimaluseks võtta osa meie majaehitustalgutest, kus meistrimeeste käe all on võimalik õppida loodussäästlike majade ehitust. Sellistel talgutel saab vabalt püsti lüüa oma telgi ja nautida kõiki ökoküla mõnusid lahedate inimeste keskel. Teiseks võimaluseks on osa võtta töötubadest, kus kõiksugu meistrimehed ja naised õpetavad kõiksugu vahvaid töid ja tegemisi. Vastavaid sündmusi reklaamime Facebooki ajajoonel.